Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim na UŁ

Miejsce wydarzenia: Jana Matejki 32/38, 90-237 Łódź

Chcesz dowiedzieć się czym są odmienne stany świadomości? Jaką wódkę lubią duchy? A może zainteresują Cię nietypowe męskie rozrywki? Na te i wiele innych pytań odpowie nasz charyzmatyczny gość. Już 21 listopada wraz z firmą Rossmann zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim. Nie zabraknie także anegdot z kultowego programu DOWN THE ROAD!

Przemek Kossakowski - podróżnik, odkrywca, autor książek i twórca telewizyjny, który swymi dokonaniami wielokrotnie udowadniał, że strach ma jedynie wielkie oczy.

Odwiedza niesamowite miejsca, spotyka wyjątkowych ludzi, tworzył zupełnie niezwykłe formaty telewizyjne. Podejmowaniem niełatwych tematów pokazał, ze telewizja może mieć misję. Milionom widzów, kultowego już programu DOWN THE ROAD przybliżył codzienność osób dotkniętych Zespołem Downa.

21 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego (w *strefie coworkingowej firmy Rossmann) będziecie mieli okazję poznać go osobiście: przybić „piątkę”, zrobić wspólne zdjęcie, czy uzyskać autograf na jednej z książek, których jest autorem. Najnowsza książka jego autorstwa „Drobna Nieuważność i inne historie” miała premierę w październiku tego roku. Spotkanie jest przeznaczone dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego.

Jesteście ciekawi?

Zapiszcie się do udziału w wydarzeniu już dzisiaj!

Liczba miejsc jest ograniczona! Formularz zgłoszeniowy - zapisy trwają do 18.11.22.

*Strefa coworkingowa została ufundowana przez firmę Rossmann w 2020 r w samym sercu kampusu Uniwersytetu Łódzkiego. To otwarta przestrzeń do nauki, pracy grupowej i wypoczynku. To także idealne miejsce na spotkania z ciekawymi ludźmi, inspirujące wykłady i szkolenia. Regularnie korzystają z nich zarówno łódzcy studenci, jak i pracownicy firmy Rossmann z całej Polski.

Materiał: Rossmann Polska

Redakcja: Centrum Promocji UŁ

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Jana Matejki 32/38, 90-237 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 21 listopada 2022 (poniedziałek) 14:00 - 16:00

  • ND
  • PN
  • WT
  • ŚR
  • CZ
  • PT
  • SB