7. Seminarium „Otwieranie Nauki: Praktyka i Perspektywy”

„Wartość Open Science” to hasło tegorocznego 7. Seminarium, które odbędzie się 10 i 11 października 2023 r. w Łodzi.

Plakat 7.Seminarium ONPP z datą wydarzenia - 10 i 11 października 2023 r. oraz logotypami organizatorów.

7. Seminarium ONPP współorganizowane jest przez firmę Elsevier i trzy uczelnie: Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Podczas dwóch dni seminarium uczestnicy będą dyskutować o roli Otwartej Nauki w kształtowaniu świata, otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące publikowania, zarządzania danymi badawczymi i współpracą ze środowiskami pozanaukowymi z punktu widzenia uczelni o profilu ogólnym, technicznym i medycznym. Różnorodność tematów i spojrzeń na Otwartą Naukę zapewnią międzynarodowi eksperci i praktycy.

Zapoznaj się z Ideą 7. Seminarium

Obradom i dyskusjom będą towarzyszyły warsztaty prowadzone przez liderów Open Science. Dla uczestników przewidziana jest również dodatkowa chwila emocji. Zarówno prelegenci, jaki i słuchacze, będą mieli szansę zaprezentować własne opinie podczas 3-minutowych wystąpień.

Poznaj prelegentów

Zapraszamy przedstawicieli środowiska naukowego, praktyków zainteresowanych wielowymiarowością otwartej nauki, osoby zajmujące się publikowaniem, zarządzaniem danymi badawczymi i współpracą ze środowiskami pozanaukowymi.
Wydarzenie współorganizowane jest przez firmę Elsevier i trzy uczelnie Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.
Przed rozpoczęciem rejestracji prosimy o zapoznanie się z propozycją warsztatów (liczba miejsc ograniczona). 

Formularz rejestracyjny

Seminarium otrzymało Patronat Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Patronat EBIB.